همین الان با ما چت کنید ...

راه اندازی سانترال بیسیم پاناسونیک و voip با تلفن های دکت Dect و معمولی

سانترال بیسیم پاناسونیک یکی از روش های ایجاد شبکه های تلفن هستند که در سال های اخیر مورد توجه کسب و کارها و سازمان ها قرار گرفته است. قابلیت های توسعه این شبکه های تلفنی در کنار هزینه های به صرفه آن ها از مهمترین مزایای استفاده از این روش ها به شمار می رود. این روش یکی از مورد اعتمادترین سیستم های تحت شبکه تلفن سازمانی به شمار می رود. 
فناوری VOIP یکی از روش های انتقال صدا است که در بستر اینترنت فعال بوده و یکی از پیش نیاز های استفاده از آن اتصال به اینترنت است. با استفاده از این قابلیت ها ارتباطات تلفنی کل مجموعه به صورت یکپارچه تنظیم خواهد شد. استفاده از مرکز سانترال بیسیم پاناسونیک یک انتخاب هوشمندانه و به صرفه برای شرکت ها و سازمان ها به شمار می رود. 

آشنایی با فناوری VOIP

این فناوری به معنای انتقال صدا در بستر اینترنت است. با استفاده از این فناوری فایل های صوتی در بستر بسته های دیجیتالی و اینترنتی منتقل شده و دیگر نیازی به استفاده از روش های سنتی برای برقراری تماس های تلفنی نخواهید داشت. این مسئله کلیه فعالیت های تلفنی و صوتی سازمان شما را تحت پوشش قرار داده و مزایای بی شماری برای شما خواهد داشت. دستگاه های مختلفی در این خصوص مورد استفاده قرار می گیرند. در این خصوص ویپ های مختلفی نیز وجود دارند که این فرایند را تسهیل می کنند. 
این سیستم های نوظهور برای صرفه جویی در هزینه ارتباطات نیز به کار می روند. با استفاده از آن ها می توان ارتباط با مشتریان را بهینه سازی کرد و به این ترتیب از پرداخت هزینه های خطوط شهری خلاص شد! مجموعه های تجاری بیشتری استفاده را از سیستم های سانترال بیسیم پاناسونیک به عمل می آورند. وجود آن ها برای این کسب و کارها مزایای قابل توجهی به همراه می آورد. برای استفاده از خدمات موجود در این بسترهای اینترنتی ابتدا باید پیش نیازهای مربوط به آن را فراهم آورید. 

انتخاب سرور برای استفاده از فناوری تماس صوتی اینترنتی

مدیراین برای استفاده از روش های برقراری ارتباط صوتی با استفاده از اینترنت از یک سرور به خصوص استفاده می کنند. در روش اول از سرورها و نرم افزار استریسک استفاده شده و این نرم افزار بر روی سیستم های مورد نظر نصب خواهد شد. در روش بعدی از سانترال های تحت شبکه استفاده می کنند که این روزها کاربردهای گسترده ای در این عرصه داشته است. بسیاری از مدیران و صاحبین کسب و کارها استفاده از روش دوم را کاربردی تر می دانند و از آن در راستای برطرف کردن نیازهای مجموعه مورد نظر استفاده می کنند. 

مزایای استفاده از خدمات سانترال بیسیم پاناسونیک

شما می توانید، از این فناوری برای بهره مندی از مزایای مهم آن استفاده کنید. برخی از مهمترین قابلیت هایی که با استفاده از این برنامه به دست می آورید، به شرح زیر می باشند:
1- هزینه های شما با استفاده از این روش برقراری ارتباط به طرز قابل توجهی کاهش می یابد. این روش ارتباطی نسبت به سیستم های آنالوگ تلفنی هزینه کمتری به همراه می آورد. 
2- قابلیت توسعه بالای این خدمات نیز از مهمترین ویژگی های استفاده از آن ها به شمار می رود. شما با استفاده از سانترال بیسیم پاناسونیک نیازی به اضافه کردن خطوط جدید برای هر کارمند نخواهید داشت و با ساده ترین روش ها قادر به افزودن خطوط تلفنی می باشید. 
3- این برنامه قابلیت ها و امکانات بیشتری در اختیار شما قرار می دهد. 
4- با استفاده از آن همه شعبه های کسب و کار شما به صورت یکپارچه از یک سیستم برقراری ارتباط استفاده می کنند و به همین خاطر استفاده از آن مزایای قابل توجهی برای کسب و کار شما نیز به همراه می آورد. 
5- با وجود این سیستم ها از راه دور نیز قادر به استفاده از خطوط تلفن موجود در سازمان خواهید بود. به این ترتیب برای استفاده از این قابلیت های اینترنتی مولفه های فیزیکی مورد توجه قرار نمی گیرند. 
6- با وجود این سیستم ها هزینه های داخلی شرکت به طرز قابل توجهی کاهش می یابند. 

بررسی کیفیت صدای تماس دیجیتالی

یکی از دغدغه های کاربران این روش های تماس، کیفیت صدا و صوت در حین ارتباط است که سبب محدودیت در استفاده از این سیستم ها می شود. در صورتی که در این سیستم ها از یک سرویس اینترنتی مناسب استفاده کنید، مشکلی در کیفیت برقراری تماس های آنلاین به وجود نمی آید. کیفیت صدای تماس به کیفیت اینترنت مصرفی شما بستگی دارد. به همین خاطر باید در انتخاب سرویس اینترنت خود توجه بالایی به خرج دهید. با وجود این بسیاری از کاربران همچنان معتقدند که کیفیت صدای سرویس های آنالوگ برقراری ارتباط بیشتر است. 

مقایسه تلفن های IP و تلفن های دکت سانترال

کیفیت آنتن دهی تلفن های سانترال بیسیم پاناسونیک یکی از مهمترین مزایای آن ها در مقابل تلفن های آی پی به شمار می رود. آنتن دهی آن ها در هر موقعیت مکانی در سطح قابل قبولی واقع شده و سطح کیفی بالایی دارد. استفاده از این سیستم ها به شما کمک می کند که محدودیتی در برقراری تماس نداشته باشید. با این حال استفاده از خطوط تلفن عادی و خدمات راه اندازی آن هزینه کمتری برای شما به همراه می آورد. اما دکت های سانترال اغلب با هزینه های بالایی در فرایند راه اندازی همراه خواهند بود. اما صرفه جویی هایی که این سرویس های سانترال در زمان استفاده از بسترهای دیجیتالی تماس به همراه می آورند، سبب افزایش استقبال سازمان های و شرکت های تجاری از آن ها شده است. 
در سال های اخیر رشد و پیشرفت فناوری و تکنولوژی های جدید منجر به ظهور ابزارها و قابلیت های منحصر به فردی در عرصه ارتباطات شده است. هر یک از انواع این قابلیت ها کیفیت تماس و برقراری ارتباطات شما را به طرز قابل توجهی افزایش می دهد. شما می توانید، از فناوری سانترال در راستای رفع نیازهای درون سازمانی خود استفاده کرده و تا حد بسیار زیادی در هزینه های خود صرفه جویی کنید. 
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما

آدرس : خیابان آزادی - خیابان بهبودی - کوچه حمید - پلاک 1 - طبقه اول - واحد 1

تلفن : 02166001169    موبایل : 09369899079

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ارتباط سازان رهنما می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح