همین الان با ما چت کنید ...

ویپ چیست و محاسن و معایب voip + خدمات ویپ در تهران

ویپ voip و انواع نسخه ها و مدل های آن در دنیای امروز معرفی شده و جایگاه ویژه ای در کنترل سیستم های تلفنی دارد. برای استفاده از آن ها باید با ویژگی ها و مشخصات آن ها آشنایی داشته باشید. در غیر این صورت استفاده از این سیستم ها مزایای چندانی برای شما نخواهد داشت. عبارت VIOP خلاصه شده voice over Internet Protocol می باشد که به معنای انتقال محتوای صوتی و دیتای چند رسانه ای از طریق سیستم های اینترنتی است. با توسعه و گسترش فعالیت های وب و اینترنت، این روش های برقراری ارتباط نیز مورد توجه قرار گرفته اند. 
ویپ چیست
در این صفحه به بررسی مزایای استفاده از ویپ voip و برخی از مشخصه های این سیستم های نوظهور می پردازیم. استفاده از آن ها در سال های اخیر با گسترش فراوانی رو به رو بوده و این مسئله نیاز به آشنایی بیشتر این محصولات را افزایش می دهد. 

آشنایی با برجسته ترین مزایای استفاده از ویپ

ویپ voip مزایای بی شماری برای شرکت ها و سازمان های بزرگ و کوچک به همراه می آورد. این سیستم ها برای شرکت های تجاری کارایی بیشتری داشته و بر اساس نوع کاربرد آن ها در مراکز تجاری به میزان قابل توجهی برای این مراکز خرید و فروش می شوند. کسب و کارهای مدرن همواره به دنبال روش های جدیدتری برای ارتباطات خود استفاده می کنند. به همین خاطر نیز این سیستم ها مورد توجه قرار دارند. برخی از مزایا مهم این سیستم ها را در زیر بررسی می کنیم:
خدمات ویپ
صرفه جویی در هزینه های سازمانی 
ویپ voip در هزینه های مربوط به ارتباطات صرفه جویی کرده و به همین خاطر نیز بسیاری برای جلوگیری از هدر رفتن هزینه و بودجه سازمان و شرکت های دولتی و خصوصی از این سیستم ها استفاده می کنند. این روش با استفاده از قابلیت های تماس اینترنتی، هزینه های تماس های داخلی و خارجی شما را به طرز قابل توجهی کاهش می دهد. روش های نگهداری از قطعات و تجهیزات به کار رفته در این فرایند نیز به طرز قابل توجهی کاهش یافته که برای مشتریان مزایای بی شماری دارد. به همین خاطر این روش های برقراری ارتباط بر روش های سنتی برتری یافته اند. 
خدمات ویپ در تهران
نصب آسان ویپ voip
این صفحات به سادگی در سیستم ها و شبکه های تلفنی قابل نصب خواهند بود و مشکلات موجود در سازمان ها را به سهولت از بین می برند. نصب و پیکر بندی این سیستم ها به سادگی انجام شده و تجهیزات ساده ای برای این فرایند مورد استفاده قرار می گیرد. برای اتصال سیستم های تلفنی سنتی باید از روش های فیزیکی برای نصب استفاده شود. اما در این روش برقراری ارتباط از طریق آدرس های آی پی صورت می گیرد که فعالیت های سازمانی را ساده تر می کنند.
این سیستم ها نه تنها برای سازمان های بزرگ، بلکه برای کسب و کارهای کوچک و استارتاپ های نوظهور نیز مفید واقع شده و به پیشرفت هر چه بیشتر فعالیت های آن ها کمک می کند. 
کیفیت بالای صدای این روش های ارتباطی
با استفاده از ویپ voip  کیفیت تماس بالایی را به همراه می آورد. این نسخه های جدید صفحات ویپ به نسبت مدل های قدیمی آن کیفیت صدای مطلوب تری برای کاربران به همراه می آورند. برخی از کاربران نسخه های قدیمی این سیستم ها دائما از کیفیت صدای نامطلوب این سیستم ها گلایه کرده و این مسئله سبب محدودیت در استفاده از این سیستم ها شد. اما پس از مدتی ورژن های جدیدتری از ویپ وارد بازارهای ارتباطی شدند و این مشکلات را به کلی از بین بردند. 
انعطاف پذیری جغرافیایی صفحه ویپ
با استفاده از این سیستم ها قابلیت برقراری ارتباط از راه دور نیز فراهم خواهد بود و این مسئله سبب افزایش مصارف این تجهیزات شده است. شما می توانید، بدون محدودیت جغرافیایی از این دستگاه ها استفاده کرده و به این ترتیب از امکانات ویژه آن ها بهره مند شوید. انعطاف پذیری و تحرک موقعیت جغرافیایی نیز در این خصوص موثر واقع می شود. 
در صورتی که شعبات شرکت شما در محل هایی دور از هم قرار گرفته باشند، سیستم ها و شبکه های تماس مشترکی برای آن ها مورد استفاده قرار می گیرند و در همه آن ها امکان برقراری تماس وجود دارد. به این ترتیب قابلیت های این سیستم ها هر روز رو به افزایش می رود. 
چرا ویپ استفاده کنیم ؟
مقیاس پذیری سیستم های ویپ
در این سیستم ها مقیاس های مربوط به کسب و کار شما نیز مورد بررسی قرار می گیرند. در صورتی که از سیستم های مبتنی بر ابر استفاده کنید، بدون شک انعطاف پذیری این سیستم ها به طرز قابل توجهی افزایش می یابد. با این روش کاهش افزونه های تلفن نیز امری بدیهی خواهد بود به این ترتیب کسب و کارها بدون خرید هیچ گونه تجهیزات جانبی قادر به برقراری ارتباط داخلی و خارجی خواهند بود. این ارتباطات با هزینه های ناچیزی انجام شده و به این ترتیب به طرز قابل توجهی در بودجه های سازمانی صرفه جویی می شود. 

معایب استفاده از سیستم ویپ

در صورت استفاده از این سیستم ها معایب جزیی نیز به وجود می آید که بررسی آن ها برای انتخاب و استفاده از سیستم ویپ بسیار مهم تلقی می شود. خدمات اضطراری با استفاده از سیستم های ویپ به سختی انجام می گیرد و این مسئله مشکلاتی برای بخش های مختلف به وجود می آورد. خدمات این سیستم ها در زمان قطعی برق قطع شده و به این ترتیب ارتباطات کل سیستم نیز به کلی از بین می روند. برای استفاده از این قابلیت های به روز باید حتما به اینترنت پر سرعت مجهز باشید. در غیر این صورت با مشکلاتی مانند افت صدا و کاهش کیفیت تماس رو به رو خواهید شد. این معایب بسیار جزیی بوده و در قیاس با مزایای استفاده از این سیستم ها چندان محسوس نخواهند بود. 
معایب ویپ
در این گزارش در رابطه با صفحات ویپ اطلاعاتی به دست آوردید که امیدواریم مفید واقع شوند. این سیستم ها در سال های اخیر جایگاه ویژه ای در شرکت ها و سازمان های مختلف کسب کرده اند.
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما

آدرس : خیابان آزادی - خیابان بهبودی - کوچه حمید - پلاک 1 - طبقه اول - واحد 1

تلفن : 02166001169    موبایل : 09369899079

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ارتباط سازان رهنما می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح