همین الان با ما چت کنید ...
  شما اینجا هستید : ارتباط سازان رهنما  -> مقالات >

مقالات

ورودی و خروجی سانترال چیست ؟
نوع ورودی و خروجی سانترال بسته به نوع آن برای بخش های مختلف تعیین می شود. برای بسیاری از کسب و کارها از این سانترال ها استفاده می شود. اما همه انواع آن ها برای کسب و کارها مناسب نیستند. برای این که با بخش های مختلف یک سانترال و فرایند نصب و راه اندازی آن آشنا شوید، و نحوه سیم کشی و سیم بندی داخل تلفن را نیز به خوبی یاد بگیرید، تا پایان این گزارش با ما همراه باشید. در این جا اطلاعات ارائه شده که به شما در بهره وری هر چه بیشتر از این تکنولوژی های جدید کمک می کنند.  هر سانترال تعداد بالایی خط شهری را پوشش می دهد و پورت های خط شهری را در خود جای می دهد. کاربران شرکت نیز برای اتصال به این سیستم ها از یک ورودی به دستگاه مورد نظر استفاده می کنند. این ورودی ها را به عنوان پورت های خارجی و داخلی به شمار می آورند. 
راه اندازی سانترال بیسیم پاناسونیک و voip با تلفن های دکت Dect و معمولی
سانترال بیسیم پاناسونیک یکی از روش های ایجاد شبکه های تلفن هستند که در سال های اخیر مورد توجه کسب و کارها و سازمان ها قرار گرفته است. قابلیت های توسعه این شبکه های تلفنی در کنار هزینه های به صرفه آن ها از مهمترین مزایای استفاده از این روش ها به شمار می رود. این روش یکی از مورد اعتمادترین سیستم های تحت شبکه تلفن سازمانی به شمار می رود.  فناوری VOIP یکی از روش های انتقال صدا است که در بستر اینترنت فعال بوده و یکی از پیش نیاز های استفاده از آن اتصال به اینترنت است. با استفاده از این قابلیت ها ارتباطات تلفنی کل مجموعه به صورت یکپارچه تنظیم خواهد شد. استفاده از مرکز سانترال بیسیم پاناسونیک یک انتخاب هوشمندانه و به صرفه برای شرکت ها و سازمان ها به شمار می رود.   
نحوه اتصال سیم تلفن به پریز سوکتی + عکس و فیلم
اتصال سیم تلفن به پریز سوکتی با در نظر گرفتن نوع تلفن و سیم بندی های داخلی آن صورت می گیرد. در این فرایند در نظر گرفتن برند و مدل تلفن شما نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای آشنایی با نحوه اتصالات تلفن به پریزهای سوکتی، باید به ساختار این پریز ها و قطعات موجود در آن ها نیز دقت داشته باشید. در این گزارش در رابطه با کلیه این موارد اطلاعات کاملی به دست می آورید.
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما

آدرس : خیابان آزادی - خیابان بهبودی - کوچه حمید - پلاک 1 - طبقه اول - واحد 1

تلفن : 02166001169    موبایل : 09369899079

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ارتباط سازان رهنما می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح