همین الان با ما چت کنید ...

دستگاه ثبت مکالمات تلفن ثابت و سانترال + قیمت عالی

اگر نیاز به ظبط مکالمات تلفن ثابت خود و یا سانترال را دارید ، ما به شما می توانیم کمک کنیم. دستگاه ثبت و ظبط مکالمات  ، سخت افزار هایی می باشند با نصب بر روی سانترال (مرکز) تلفن به ذخیره اطلاعات خروجی مرکز تلفن می پردازند. این سخت افزارها می توانند تعیین و ثبت کنند که در یک تاریخ معین و ذر یک ساعت مشخص  چه شماره داخلی ای با کدام خط شهری تماس برقرار نموده است. همچنین این که این تماس با چه شخصی بوده و چه مدت به طول انجامیده است توسط محاسبه گر ها ذخیره و ثبت می گردد. در حقیقت محاسبه گرها باعث مدیریت کامل بر خطوط تلفن می شوند؛ در إدارات و مراکز این موضوع و تماس هایی که انجام می شود و ثبت آن ها بسیار حائز اهمیت می باشد. از مزایای دیگر محاسبه گرها کاهش هزینه های اضافی و مقرون به صرفه بودن، ذخیره و طبقه بندی اطلاعاتی که ورودی نامیده می شوند و ثبت و ذخیره گزارشات تماس ها می باشد.محاسبه گرهای PANA از سخت افزارهای کاربردی هستند که احتمالا با خواندن این مقاله به عملکرد دقیق و قوی آن پی برده اید. این محاسبه گرها را می توانید در شرکت ها و مراکز اداری خود برای افزایش بازدهی محل کار خود به کار ببرید. شما می توانید حتی این مکالمات را برای نمایش به کارکنلن به صورت مختصر تر یا محدود تر دسته بندی کنید تا برای مثال شماره افراد به طور کامل قابل نمایش نباشد. امکان تعیین هر کاربر با دسترسی محدود خود به اطلاعات محاسبه گر نیز از امکانات دیگر این دستگاه می باشد.

مزایای محاسبه گر PANA

محاسبه گر PANA می توانت تماس های ورودی به دستگاه و خروجی از دستگاه را مدیریت و ثبت کند و ترافیک موجود بر اثر مکالمات را سازماندهی کند. این سخت افزار کارکرد و سودآوری سازمان را افزایش می دهد؛ علت این بهبود عملکرد، این است که با ثبت و بررسی مکالمات، هزینه های سازمان کاهش یافته و عملکرد و کیفیت تماس های سازمان افزایش می یابد. این موضوع باعث بهبود عملکرد نیروهای انسانی از جمله پرسنل و کارمندان شرکت ها و ادارات می شود. ثبت این مکالمات باعث می شود تماس های پرسنل و مشتریان ذخیره شده و امکان مراجعه به آن ها با وجود تاریخ و مدت تماس مورد نظر، در صورت هر گونه مشکل مانند ثبت شکایات مردمی از شرکت وجود داشته باشد. 

ویژگی های محاسبه گر PANA

محاسبه گرها امروزه میتوانند از تماس های اضافه که ممکن است در محیط های اداری صورت بگیرد، جلوگیری کنند. از خصوصیاتی که باعث محبوبیت هر چه بیشتر محاسبه گر pana   شده است، ثبت مکالمات به طور نامحدود می باشد. این سیستم همچنین می توانید به صورت آنلاین و یا افلاین اطلاعات تماس ها را ثبت کند که این تماس ها می توانید شامل تماس های ورودی، خروجی و یا حتی بی پاسخ در سیستم باشد. لین سخت افزار در صورت قطع برق، دارای ورودی برق اضطراری UPS می باشد که باعث می شود عملکرد آن بدون وقفه ادامه پیدا کند. این سخت افزار در صورتی که مرکز تلفن تا ۱۰۰ متر از آن فاصله داشته باشد، می توانید بدون اشتباه عملکرد خود را بدون وقفه انجام بدهد. 

قابلیت های محاسبه گر PANA

محاسبه گر پانا قابلیت این را دارد که با انواع مختلف سیستم عامل های کامپیوتر مثل XP,Seven و server در نسخه های مختلفی که دارند، سازگار بشود. بعد از ثبت داده ها، خروجی دستگاه را می توان به صورت webbase یا نسخه تحت شبکه اینترنتی دریافت و چاپ کرد. سخت افزار PANA اسن امکان را به سیستم تلفنی می دهد که از بین ۱۴۰۰ موزیک با دسته بندی های متنوع، موزیک انتظار دلخواه خود را به صورت سخت افزاری با این محاسبه کر تغییر دهند. همچنین این امکان وجود دارد که موزیک مورد نظر کاربران در سیستم تلفنی پخش بشود؛. برای این عملکرد باید از حافظه خارجی دستگاه استفاده نمود. این محاسبه گرها خدمات پشتیبانی و گارانتی یکساله دارند.

امکانات محاسبه گر PANA

محاسبه گر پانا امکان گزارش گرفتن را بر أساس نوع تماس یعنی تماس های ورودی، خروجی و یا بی پاسخ و بر أساس وضعیت تماس یعنی شهری و غیرشهری و یا همراه یا خارجه دارد. این سخت افزار می توانت تماس را بر أساس یک یا چند شماره مخصوص ارزیابی کند و بر آن ها نظارت ویژه داشته باشد. گزارش گیری تماس ها با محاسبه گر PANA همچنین می تواند بر أساس ساعت و تاریخ، مدت زمان مکالمه، شخص دارنده کد اعتباری، شماره خط سانترال یا شماره داخلی، شماره تلفن و فردی که تماس گرفته یا با آن تماس گرفته می شود و بر أساس تماس های انتقالی انجام پذیرد. گزارش گیری می تواند بر أساس دسته بندی شماره تلفن نیز انجام شود. 

ثبت داده ها و گزارش دهی در محاسبه گر PANA

در محاسبه گر PANA امکان این وجود دارد که گزارشاتی که توسط سخت افزار تولید می شوند، به صورت نموداری ترسیم شوند. این سخت افزار می تواند کمتریم میزان ترافیک و بیشترین مقدار آن را در خطوط داخلی نمایش دهد و در ترسیم خروجی ها تعداد و مدت مکالمات خط و داخلی، گزارشات شماره تلفن یا فرد تماس گیرنده و هزینه هر تماس خط یا داخلی را ارایه دهد. گزارشات همچنین می تواند هر کدام این موارد به صورت جداگانه و یا تلفیقی از این موارد باشند که از طریق ایمیل یا پیام کوتاه و یا نرم افزارهای دیگر قابل دسترسی و نمایش می باشد. امکان بررسی  مکالمات خطوط در تاریخ و ساعت مشخص و یا حتی شماره مشخص وجود دارد. این داده ها را در صورت نیاز به ارائه دادن به شخص یا سازمان خاص، می توان به دسته بندی منظم بر أساس تاریخ یا شماره در آورد و با چاپگرهای مختلف اقدام به چاپ نمود. 

دستگاه محاسبه گر و ثبت مکالمات سخت افزاری چیست ؟
محاسبه گر PANA دستگاهی است که تماس های ورودی به دستگاه و خروجی از دستگاه را مدیریت و ثبت کند و ترافیک موجود بر اثر مکالمات را سازماندهی می کند.
شماره تلفن برای خرید و مشاوره در مورد محاسبه گر PANA چه شماره هایی می باشد ؟
جهت خرید و مشاوره با شماره 09369899079 تماس بگیرید .
مهمترین ویژگی محاسبه گر PANA چیست ؟
این دستگاه می تواند صورت آنلاین و یا افلاین اطلاعات تماس ها را ثبت کند که این تماس ها می توانید شامل تماس های ورودی، خروجی و یا حتی بی پاسخ در سیستم باشد.
قیمت محاسبه گر PANA چند است ؟
برای اطلاع از قیمت با شماره 09369899079 تماس بگیرید
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما

آدرس : خیابان آزادی - خیابان بهبودی - کوچه حمید - پلاک 1 - طبقه اول - واحد 1

تلفن : 02166001169    موبایل : 09369899079

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ارتباط سازان رهنما می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح