همین الان با ما چت کنید ...

سانترال هایبرکس (GDS) با عالی ترین قیمت + بهترین خدمات

در رابطه با سیستم های سانترال چه می دانید؟ آیا می دانید سانترال چیست و انواع آن چه هستند؟ آیا با سیستم های سانترال gds  آشنایی دارید؟ 
در ادارات و سازما ها از تجهیزات مختلفی استفاده می شود و یکی از تجهیزات مورد نیاز برای آنها که شاید حتی تاکنون هیچ شناختی از آن نداشته باشید، دستگاه سانترال است. دستگاه سانترال یکی از تجهیزات اصلی و ضروری برای شرکت ها، سازمان ها، ادارات و ... است و این دستگاه وظیفه دارد که خطوط مختلف تلفنی را کنترل و دسته بندی کند. در واقع در تمامی مکان هایی که چندین خطوط تلفنی دارند و یا یک خط تلفنی را به چند دستگاه تلفن متصل می کنند، لازم است تا دستگاه سانترال را در اختیار داشته باشند تا به واسطه این دستگاه بتوانند به انجام این کار بپردازند.
با این وجود در هر مکانی که به وجود چندین خط تلفنی پی بردید، باید دریابید که دستگاه سانترال در آن استفاده شده است؛ حال لازم به توضیح است که دستگاه سانترال انواع مختلفی دارد و بر اساس تعداد خطوط موجود در شبکه و نحوه اتصال آنها یکی از انواع مدل های این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد. سانترال gds  از انواع دستگاه سانترال محسوب می شود که می خواهیم آن را از جوانب مختلف بررسی کنیم.

سانترال gds چیست؟

سانترال gds یک سیستم ارتباطی تلفیقی، دو سویه و طبقه بندی شده است که بر خلاف سایر دستگاه هایی که در این زمینه استفاده می شوند، gds قادر است تا اطلاعات زیادی را در اختیار مشتری قرار دهد. سیستم gds از قابلیت های مختلفی برخوردار است و مهم ترین قابلیت های آن: پست صوتی، اپراتور خودکار، کنترل از راه دور، آیفون، تنظیمات مربوط به شب و روز و ... برخوردار است که این مسائل باعث شده تا سیستم gds به میزان زیادی تحت توجه قرار بگیرد.

بخش های تشکیل دهنده سانترال gds

 
سیستم های gds به صورت کلی از بخش های مختلفی تشکیل می شوند و بخش های تشکیل دهنده آن عبارتند از: 
مادربرد
کارت شهری
کارت داخلی
پاور 

انواع سانترال gds چیست؟

سیستم های gds سانترال از انواع مختلفی بر اساس زیر برخوردار هستند:
سانترال gds 40
سانترال gds 64
سانترال gds 1280 
سانترال gds 600

کاربرد سانترال gds

سیستم سانترال gds بیشترین کاربرد را برای مرکز نیمه گسترده دارد و بر اساس شرایط و ویژگی هایی که به همراه دارد، اغلب برای فضاهایی به شرح زیر استفاده می شود:
موسسه های بزرگ
هتل های زنجیره ای
بیمارستان ها
سازمان ها و ادارات بزرگ 
و...

مزایای سانترال gds چیست؟

سانترال gds از مزیت های بسیار زیادی برخوردار است که مهم ترین مزایای آن را میتوان از قبیل زیر در نظر گرفت:
این سیستم ها از مقیاس بسیار بالایی برخوردار هستند
قابلیت وصل شدن به بیش از 1280 پورت را دارند
کنترل gds بسیار آسان است
طرز استفاده از این سیستم ها فاقد پیچیدگی  و بسیار آسان است
نحوه نگهداری و مراقبت از gds بسیار ساده است
عملکرد این سیستم فاقد هر گونه وقفه خواهد بود
بازدهی کارمندان در حین برقراری ارتباط با پرسنل دیگر افزایش پیدا می کند
و...
 
 
با وجود اینکه سیستم های سانترال gds  از مزیت های زیادی برخوردار هستند اما باید توجه داشته باشید که این سیستم را بر اساس نوع نیاز خود استفاده کنید و چنانچه بر حسب مشورت با متخصصین در این زمینه انواع دیگر سانترال برای اهداف مورد نظر شما پیشنهاد شد، بهتر است که به حرف متخصص اعتماد کنید و سانترال های دیگری را تهیه نمایید تا به درستی بتوانید از قابلیت های آن بهره مند گردید.

سانترال gds سری HOSPITALITY SOLUTION چگونه است؟

سیستم HOSPITALITY SOLUTION عملکرد های بسیار مختلفی دارد که با استفاده از آن می توان از تمامی مشکلات مربوط به حوزه آموزشی و یا خدماتی خداحافظی کرد. از سیستم HOSPITALITY می توان برای تمامی متل ها و هتل هایی که دارای 10 الی 1280 اتاق هستند، استفاده کرد و از قابلیت های مختلف آن در این راستا بهره مند گردید.
با استفاده از این سیستم در اماکن مختلف می توان 8 تماس را به صورت همزمان پاسخگویی کرد و کسانی که پشت خط تلفن باشند، از این امکان برخوردار هستند که پیغام صوتی برای مرکز مورد نظر بگذارند. از دیگر قابلیت های این سیستم gds باید به امکان برگزاری اتاق کنفرانس برای 16 شرکت کننده اشاره کرد که این قابلیت می تواند در بیمارستان ها و یا ادارات بین المللی و ... بسیار حائز اهمیت باشد.
 
 
سانترال gds در حالت کلی یک انتخاب مناسب برای اماکن مختلف است اما لازم است تا برای استفاده از آن حتما از متخصصینی که در این زمینه دانش دارند، مشورت دریافت کرد تا در صورتی که به کار بردن این سیستم گزینه مناسبی در راستای اهداف مورد نظر بود، از قابلیت های آن بهره مند گردید. لازم به توضیح است که gds علاوه بر ویژگی های مطرح شده، از ویژگی های دیگری نیز برخوردار است و به وفور مورد استفاده قرار می گیرد.
سانترال هایبرکس (GDS) ساخت کجاست ؟
سانترال GDS ساخت کشور استرالیا می باشد .
شماره تلفن برای مشاوره و خرید سانترال هایبرکس چه شماره ای می باشد ؟
جهت خرید و مشاوره با شماره 09369899079 تماس بگیرید .
مدل های مختلف سانترال هایبرکس کدام هستند ؟
سانترل GDS در 3 مدل دستگاه های 40 پورتی ، 64 پورتی و 80 پورتی تولید شده است .
ویژگی های مهم سانترل GDS چیست ؟
از ویژگی های مهم سانترال هایبرکس می توان به انعطاف پذیری بسیار بالا در ظرفیت و ارائه کارتهای هایبرید ، پشتیبانی از پروتوکل جهانی SIP ، ارتباط بسیار راحت با انواع مراکز تلفن IP بصورت SIP ترانک ، پشتیبانی از تمامی گوشی های SIP موجود در بازار اشاره کرد.
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما

آدرس : خیابان آزادی - خیابان بهبودی - کوچه حمید - پلاک 1 - طبقه اول - واحد 1

تلفن : 02166001169    موبایل : 09369899079

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ارتباط سازان رهنما می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح