همین الان با ما چت کنید ...

سانترال رهیاب + قیمت عالی و بهترین خدمات

امروزه با پیشرفت تکنولوژی دستگاهای سانترال رهیاب بسیار مورد توجه قرارگرفته اند که درمقاله زیربه معرفی دستگاه سانترال رهیاب که از برندهای سانترال ایرانی است وقابلیت های آن می پردازیم.

آشنایی با دستگاه سانترال رهیاب

سانترال درزبان انگلیسی به معنای مرکز است،و همانطور که از نام دستگاه سانترال رهیاب مشخص است این دستگاه به خطوط پراکنده تلفن موجود در هر سازمان مرکزیت می دهد و تمام خطوط را تحت کنترل می گیرد تا همه ی تماس ها با نظم صورت پذیرند،این دستگاه به تدریج و با مرور زمان مراحل خاصی را طی کرده تا به چنین پیشرفتی برسد و اقسام گوناگونی دارد ،وجود سیستم سانترال رهیاب برای بسیاری از مشاغل الزامی است به علت آن که تماس هارا به سادگی مدیریت کرده و به فرد مورد نظر انتقال می دهد،داشتن سیستم سانترال رهیاب به قدری برای شرکت ها ضروری است که نبود آن می تواند سبب مشکلاتی برای آن ها شود و مهم ترین ویژگی آن کنترل تماس ها و نظم آن ها است، در واقع یک دستگاه سانترال حکم یک مرکز مخابرات کوچک را دارد که در اختیار یک مجموعه قرار گرفته است و امکانات بالقوه دستگاه های سانترال و تلفن های سانترال شرکت ها و حتی فروشگاه ها را ملزم به استفاده از این دستگاه میکند. در واقع ،یکی از مراکزی که از نظر ارتباطات در کشور بسیار پرکاربرد است مرکز تلفن ایرانی رهیاب است که با قیمت مناسب در بسیاری از ارگان های دولتی ،بیمارستان ها و ادارات به فروش می رسد، سانترال ها به دو صورت کم ظرفیت و پر ظرفیت عرضه می شوند و مشترکین می توانند طبق نیاز خود آن ها را تهیه نمایند.

قابلیت های دستگاه سانترال رهیاب

این دستگاه از جهت گستردگی دارای ۴ قابلیت بسیار مهم است که به اختصار به شرح آن ها می پردازیم :
1. قابلیت توسعه
این دستگاه دارای قابلیت توسعه است،به این ترتیب که هر زمان سازمان دارای دو ایر و اتاق های بیشتر شد و نیاز به افزایش خط تلفن داشت می توان آن را توسعه داد و چنانچه کارت  های موجود در یک کنسول افزایش پیدا کرد می شود به آن یک کنسول اضافه کرد و حداکثر کنسولی که برای توسعه یک مرکز تلفن نیاز است ۳ کنسول است.
2. قابلیت گویا کردن
با افزودن یک کارت دیزا می توان تمامی خطوط را به صورت گویا دراورد به این صورت که با تماس از سمت بیرون یک اپراتور به صورت خودکار متقاضیان را راهنمایی می کند تا با واحد مربوطه ارتباط برقرار کنند.
 
3. قابلیت چاپ ریز شماره ها و رویت آن ها
با نصب نرم افزار بلینک بر روی این دستگاه می توان تمامی تماس های بین خطوط ،درون سازمان و بیرونی را مشاهده کرد و در صورت نیاز آن ها را ذخیره یا به صورت ریزسیاهه چاپ کرد ،در واقع این دستگاه به کنترل تماس ها می پردازد و حجم آن ها را بررسی می کند تا به یک واحد پر کار خط دیگری واگذار شود.
4. قابلیت لینک کردن
این قابلیت از مهم ترین و بهترین قابلیت های دستگاه سانترال رهیاب می باشد، به این صورت که  اگر 30 خط به یک سازمان واگذار شود با کمک این کارت و دستگاه به 300 خط افزایش خواهد یافت که این در نوع خود شگفت انگیزاست ؛ واگذاری 300 خط مستقیم به دوایر در حالی که ظرفیت واقعی 30 خط است بسیاری از مشکلات یک سازمان را حل خواهد کرد. البته قابل توجه است که این کار هزینه بسیار بالایی خواهد داشت ولی این موضوع را هم باید در نظر داشت که هیچگاه شرکت مخابرات به یک سازمان دولتی 300 خط را واگذار نخواهد کرد.

محاسن دستگاه سانترال رهیاب

از محاسن دستگاه سانترال رهیاب ان است که می توان از آن در اتاق هر کارمند و یا رییسی وحتی در کنار میز کارمند ها استفاده کرد،دستگاه سانترال رهیاب سیستمی کامپیوتری است که شامل  مانیتور،موس و کیبورد است که از مراکز تلفن سانترال ایرانی میتوانیم سانترال رهیاب ۱۱۲،رهیاب ۶۰۸و رهیاب ۱۴۰۰ اشاره کنیم که این اعداد ورودی و خروجی های داخل سیستم را نشان می دهند.
امتیاز قرار گرفتن در شبکه
ساز گار با سیستم های کامپیوتری
قابلیت کارت تون
امکان ضبط صدا برای موزیک انتظار
قابلیت استفاده از گوشی ساده جهت اپراتور
ذخیره کردن اطلاعات
نمایش شماره خطوط شهری
سیستم تلفن گویا
 
برنامه ریزی ساده با پشتیبانی لحظه ای
رزرو داخلی ازاد
رزرو داخلی مشغول
دفترچه تلفن ۷۲۰۰شماره ای
امکان انتقال دیتا بر روی خطوط شهری و داخلی
قابلیت کنفرانس چند نفره
نرم افزار هوشمند صورتحساب
شماره گیری خودکار برای اپراتور مرکزی
کار با صفحه کلید و موس به صورت همزمان
ظرفیت سیستم رهیاب از ۸ خط شهری و ۶۴ خط داخلی و قابل افزایش تا ۹۶خط شهری و ۵۱۲ خط داخلی

تعمیرات سانترال رهیاب

تعمیر سانترال رهیاب از تخصصی ترین خدمات شرکت رهیاب است که با ابزار و تجهیزات مدرن صورت می گیرد و متخصصین با شناسایی ایراد دستگاه به رفع مشکل مشترکین می پردازند،همچنین اگر دستگاه سانترال رهیاب مشترکین نیازمند قطعه ای باشد از قطعات اورجینال استفاده خواهد شد.

سانترال رهیاب ساخت کدام کشور می باشد ؟
سانترال رهیاب ساخت ایران و یکی از بهترین دستگاه های سانترال ایرانی می باشد .
شماره تلفن برای خرید و مشاوره در مورد سانترال رهیاب چه شماره هایی می باشد ؟
برای خرید و مشاوره سانترال رهیاب با شماره 09369899079 تماس بگیرید .
ویژگی های مهم سانترال رهیاب کدام اند ؟
قابلیت توسعه ، قابلیت گویا کردن ، چاپ ریز شماره ها و لینک کردن از مهمترین ویژگی های این نوع سانترال می باشد .
مدل های مختلف سانترال رهیاب چه مدل هایی می باشند ؟
سانترال رهیاب ۱۱۲، رهیاب ۶۰۸ و رهیاب ۱۴۰۰
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما

آدرس : خیابان آزادی - خیابان بهبودی - کوچه حمید - پلاک 1 - طبقه اول - واحد 1

تلفن : 02166001169    موبایل : 09369899079

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ارتباط سازان رهنما می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح