همین الان با ما چت کنید ...

کارت سانترال پاناسونیک + 28 مدل مختلف + قیمت عالی

کارت سانترال پاناسونیک در انواع مختلفی موجود هستند که هر کدام در مرکز تلفن سانترال پاناسونیک نقش مهمی را ایفا می کنند. ما امروز در این مقاله قصد داریم به طور کامل کارت سانترال پاناسونیک را به شما عزیزان معرفی کنیم و به بررسی کاربرد ها، انواع مختلف آن و نیز قیمت این کارت ها بپردازيم. با ما همراه باشید تا به خوبی با این محصول اشنایی پیدا کنید.

کارت سانترال پاناسونیک چیست؟

همانطور که گفته شد کارت های سانترال پاناسونیک در انواع مختلف در مراکز تلفن سانترال پاناسونیک وظایف مهمی را بر عهده دارند‌. هر کدام از انواع این کارت ها با توجه به نوع مرکز تلفن سانترال پاناسونیک وظايف مشخصی را بر عهده دارند. برای مثال یک کارت سانترال پاناسونیک به عنوان یک کارت برای قابلیت خطوط داخلی، کارت خط شهری، برای قابلیت منشی تلفنی و غیره طراحی و عرضه می گردد.

کارت سانترال پاناسونیک چه کاربرد هایی دارد؟

کارت های سانترال در اصل برای تبدیل خطوط بین شهري به خطوط داخلی مورد استفاده قرار می گیرند و این فرایند را بر اساس کاربرد هایی که دارند، به بهترین نحو به انجام می رسانند. قابلیت ایجاد یک شبکه ی مخابراتی قدرتمند در یک مجموعه ی کار، در اصل برای کارت های سانترال پاناسونیک طراحی گردیده. این امر جز مهم ترین وظایفی است که این کارت ها بایستی انجام دهند، با این حال آن ها از وظایف دیگری نیز برخوردار می باشند.

بررسی انواع کارت پاناسونیک

از انواع کارت های سانترال پاناسونیک می توان به موارد زیر اشاره نمود :
کارت های ارتقا: جز مهم ترین کارت هاي سانترال پاناسونیک محسوب می شوند. این نوع کارت ها یکسری قابلیت های دستگاه را ارتقا می دهند. دستگاه های سانترال درواقع یک ظرفیت پیش فرض و همچنین دیفالت را جهت پشتبانی از خطوط شهری، تعریف می نمایند. کارت های سانترال ارتقا پاناسونیک درواقع زمانی مورد استفاده قرار می گیرند که یک مجموعه نیاز دارد تا دستگاه مد نظر خطوط شهری بیشتری را پشتیبانی کند. این نمونه کارت ها موجب افزایش ظرفیت دستگاه جهت پشتیبانی از خطوط تلفن شهری می گردند. این کارت های سانترال خود نیز به سه دسته ی کارت های ارتقای داخلی آنالوگ، کارت ارتقای دیجیتال و کارت ارتقای داخلی هایبرید تقسیم بندی می گردند. این کارت ها نیز بر اساس تلفن های داخلی که باید بر روی خطوط داخلی مشخص شده قرار گرفته شوند، انتخاب می گردند.
کارت های کالر آی دی: با استفاده از این کارت ها می توان شماره ای را که طی تماس ورودی روی صفحه ی نمایشگر تلفن نشان داده شده را مشاهده نمود. قابلیت‌ کالر آی دی زمانی کاربردی است که کلیه ی دستگاه های تلفن که روی خطوط داخلی نصب شده اند، از صفحه ی نمایشگر خوب و مطلوبی جهت نمایش شماره برخوردار باشند. در غیر این هیچ گونه صفحه ی نمایشگری موجود نیست تا شماره ی مورد نظر از طریق این کارت ها نشان داده شوند.
کارت دورفون: این نوع کارت سانترال پاناسونیک سبب افزوده شدن قابلیت باز کردن در به تلفن ها می شود. نصب این نوع کارت و سپس اتصال آن به درب شبکه موجب می شود تا در صورتی که شخصی دکمه ی زنگ شرکت را فشار بدهد، تلفن های شرکت زنگ بخورند و سپس پرسنل می تواند تنها با زدن یک کد از پشت میز خود به آسانی درب را باز نماید.
کارت خطوط RRI: برای اتصال به خطوط E1 از این نوع کارت استفاده می شود و همچنین با استفاده از این کارت از طریق مودم E1 می توان به مخابرات ارتباط برقرار کرد.
کارت دیزا آپشن: نصب این نوع کارت سبب فعال شدن اپراتور گویا بر روی دستگاه شما عزیزان می شود. اپراتور گویا در اصل باعث می شود تا ارتباط برای مشتریان بسیار اسان تر شود.

قیمت کارت سانترال پاناسونیک

با توجه به این که عوامل و پارامتر های متعددی می توانند در تعیین قیمت انواع مختلف کارت های سانترال پاناسونیک موثر باشند، نمی توان یک محدوده ی قیمتی معینی را برای ان ها در نظر گرفت و معرفی نمود. از جمله پارامتر های مهم و اساسی که در تعییت قیمت این کارت ها تاثیر گذار اند می توان به مواردی همچون نوع گارانتی، کیفیت محصول، تست کامل سیستم، خدمات پشتیبانی فوق‌العاده و غیره اشاره کرد.
کیفیت : واضح است که یک محصول با کیفیت بالا و مطلوب از قیمت بیشتری برخوردار می باشد. در میان کارت هاي سانترال پاناسونیک که هر کدام دارای کیفیت های متفاوتی اند، آن هایی که از نمایندگی های مجاز و توسط برند های اصل طراحی و تولید می شوند، مسلما قیمت بیشتری دارند.
نوع گارانتي:  این کارت معمولا به مشتریان گرامی همراه با گارانتی عرضه می شوند. گارانتی هایی که این کارت ها دارند شامل مدت زمان کوتا و نیز بلند می باشند و همچنین صدمات و اسیب های گوناگونی را در بر می‌ گیرند. با این حال وجود گارانتی سبب افزایش قیمت کارت سانترال پاناسونیک مورد نظر می شود. گارانتی های این کارت اکثرا محدوده زمانی های مختلفی را در بر می گیرند. از جمله رایج ترین گارانتی هایی که همراه با این کارت های ارائه می گردند، می توان به گارانتی یک ساله اشاره کرد. این مدت زمان گارانتی می تواند بر اساس عوامل مختلفی کم و یا زیاد باشد که تصمیم ان بر عهده ی خود مجموعه ی عرضه ی کننده ی انواع مختلف کارت سانترال پاناسونیک می باشد.
تست سیستم به طور کامل: این عامل از دیگر مواردی است که به طور مستقیم بر روی قیمت کارت های سانترال پاناسونیک تاثیر گذار می باشد. پیش از راه اندازی کارت های سانترال پاناسونیک، ان ها ابتدا باید به صورت کامل تست شوند. معمولا کارت هایی که از تست ابتدایی سیستم برخوردار می باشند، دارای قیمت بیشتری نسبت به دیگر کارت ها هستند.
خدمات پشتیبانی فوق‌العاده: این موضوع علاوه بر این که در تعیین قیمت کارت های سانترال پاناسونیک تاثیر گذار است، بلکه بر روی میزان کیفیت کار کل سیستم نیز تاثیر بسزائی دارد. در اصل وظیفه ی نمایندگی معتبر و مجاز برند پاناسونیک این است که پشتیبانی با کیفیت بسیار بالا و نیز سریع را در اختیار مشتریان عزیز قرار بدهند.
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما

آدرس : خیابان آزادی - خیابان بهبودی - کوچه حمید - پلاک 1 - طبقه اول - واحد 1

تلفن : 02166001169    موبایل : 09369899079

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ارتباط سازان رهنما می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح