همین الان با ما چت کنید ...

سانترال ایرانی + مرکز تلفن سانترال ایرانی + ( آپدیت 1402 )

خرید انواع سانترال ایرانی و مرکز تلفن سانترال ایرانی با بهترین قیمت بازار و نصب فوری و خدمات پس از فروش معتبر

خرید سانترال ایرانی

از زمانی که خیلی از کسب و کارها برای ارتباط گیری هرچه بهتر به سراغ استفاده از تلفن ها آمدند، شرکت های زیادی هم در سراسر دنیا به فکر ابداع تلفن های جدیدی افتادند. این شرکت ها، با این ایده که بتوان یک شرکت یا اداره را به عنوان یک مرکز مخابراتی در نظر بگیرند، اقدام ساخت تلفن هایی کردند که بعد ها به این تکنولوژی، تلفن های سانترال گفتند و در اینجا به موضوع سانترال ایرانی می پردازیم. تا همین چند سال پیش، ساخت و تولید چنین محصولاتی فقط در دست چند شرکت خارجی بود. از آنجایی که واردات چنین دستگاه هایی نیاز به خروج ارز از کشور دارد، هزینه های زیادی را به اقتصاد کشور وارد می کرد.
به علاوه، از آنجایی که قیمت دلار در کشور هر روز تغییر می کند، نوسانات زیادی در بازار این دستگاه ها وجود داشت و همین موضوع سبب می شد تا کم تر شرکتی بتواند از چنین تکنولوژی برخوردار شود. اما در همین چند سال اخیر، شرکت های داخلی با استفاده از نیروهای نخبه خود تولید این دستگاه ها را کلید زدند. به طوری که امروز می توانید انواعی از سانترال ایرانی را در بازار پیدا کنید. محصولاتی که کیفیت و خدماتشان، دست کمی از محصولات خارجی ندارد. در این مقاله، اطلاعات بیش تری در مورد مرکز تلفن سانترال ایرانی ارائه خواهیم کرد.

سانترال ایرانی چه امکاناتی در اختیارمان قرار می دهد؟

اما شاید با خود بگویید که آیا چنین محصولاتی می توانند همان امکانات همتایان خارجی خود را ارائه کنند؟ پاسخ این سوال شما مثبت است. اولین امکانی که هر سانترالی باید در اختیار کاربر قرار دهد، متصل شدن به چند خط شهری و داخلی است. سانترال ایرانی یک ظرفیت اولین برای این خطوط در نظر گرفته است که بسته به برند و مدل آن می تواند متفاوت باشد. اما نکته مهم این است که شرکت های ایرانی، امکان افزایش این ظرفیت را بدون خرید یک سانترال جدید، فراهم کرده اند. به عنوان مثال، شما می توانید دستگاهی که 4 خط شهری را به صورت پیش فرض ساپورت می کند، به 32 عدد برسانید. این یعنی زمانی که کسب و کار شما رونقی می گیرد و نیاز دارید تا همزمان تعدادی بیش تری از مشتریان خود را پشتیبانی کنید، می توانید از این امکان بهره ببرید.
سانترال ایرانی
یکی دیگر از امکاناتی که در سانترال های خارجی وجود دارد، منشی تلفنی گویا است. شرکت های داخلی نیز بر همین اساس، منشی های تلفنی گویایی برای محصولات خود تعبیه کرده اند تا بتوانند چنین امکانی را برای مشتریان خود فراهم کنند. با این امکان، شما می توانید یکسری پیغام های از پیش ضبط شده ای را، به مشتریان خود برسانید. به عنوان مثال، زمانی که مشتری با تلفن شرکت شما تماس می گیرد، می توانید به وی خوش آمد بگویید و یکسری اطلاعات در مورد بخش های مختلف شرکت خود، در اختیار او قرار دهید. همچنین، سانترال های ایرانی امکان مشاهده آیدی و تلفن مشتری را هم در اختیار شما قرار می دهند. با این امکان، می توانید شماره مشتریان دائمی و ثابت خود را ثبت نمایید.
یکی دیگر از امکاناتی که سانترال های ایرانی می توانند بسته به مدلی که دارند در اختیار شما عزیزان قرار دهند، امکان اتصال به کامپیوتر است. همانطور که می دانید، خیلی از شرکت های خارجی برای این که کار شرکت شما را راحت تر کنند، چنین امکان و آپشنی را برای دستگاه های خود قرار داده اند. شرکت های ایرانی نیز چنین کاری انجام داده اند تا در رقابت با محصولات خارجی، عقب نمانند. این امکان مزایای زیادی برای کسب و کار شما خواهد داشت. به عنوان مثال، می توانید تک تک شماره های مشتریان خود را به صورت خودکار در سیستم کامپیوتری خود ذخیره نمایید. البته این را در نظر داشته باشید که اگر کسب و کار شما آنقدر بزرگ نیست، نیازی به تهیه مدل هایی با این امکانات نخواهید داشت.
خرید سانترال ایرانی
یک امکان بسیار خوبی که نخبه های ایرانی برای این دستگاه ها قرار داده اند، امکان محافظت در برابر نواسانات الکتریکی است. این امکان می تواند خطوط شهری و داخلی شما در زمان این گونه نواسانات، محافظت کند. با چنین امکانی، نگران قطع و اختلال در پاسخگویی به مشتریان خود نخواهید بود. یکی دیگر از امکاناتی که می توان در مدل های بالاتر این دستگاه های ایرانی پیدا کرد، تعویض کنسول اپراتور است. در واقع شما می توانید به جای این کنسول، کامپیوتر شرکت خود را جایگزین آن کنید. حتی شرکت های ایرانی پا را از این هم فراتر گذاشته اند و امکان استفاده از دو کنسول اپراتوری را به صورت کاملا مجزا و همزمان برای دستگاه های خود قرار داده اند.
سانترال های ایرانی این امکان را برای شما فراهم می کنند تا با استفاده از کلید های مربوطه، امکان پاسخگویی انتخابی به مشتریان خود را داشته باشید. این یعنی زمانی که چند مشتری با شرکت شما تماس می گیرند، شما می توانید به صورت دلخواه، یکی از شماره ها را انتخاب کرده و به وی خدمات ارائه کنید. همچنین، می توانید با استفاده از مدل های بالاتر این دستگاه ها، کنفرانس های تلفنی برقرار کنید. کنفرانس های تلفنی نوعی مکالمه زنجیره ای هستند که می توانید درون شرکت خود، با تمامی کارمندان برقرار کنید.
همچنین، یکسری امکاناتی برای رضایت بیش تر مشتریان کسب و کار شما قرار داده اند تا بتوانید از آن ها بهره ببرید. به عنوان مثال، می توانید زمانی که خطوط شهری شما شلوغ است و کارشناسان فروشتان نمی توانند پاسخگوی همه مشتریان باشند، از موزیک های دلخواه انتظار برای آرام نگه داشتن مشتریان خود بهره بگیرید. همچنین، می توانید صدای خود را به عنوان مدیر عامل آن شرکت، ضبظ نمایید و در هنگام انتظار مشتریان، آن را پخش کنید تا کمی اعتماد آن ها را نسبت به خود افزایش دهید.

خرید و قیمت سانترال ایرانی

خیلی از افراد ممکن است با خود بپرسند که آیا خرید سانترال ایرانی به صرفه است؟ آیا داشتن چنین دستگاهی برای شرکت ما ضرورت دارد یا خیر؟ اولین نکته ای که باید بدانید، خرید یک سانترال، چه خارجی و چه ایرانی بستگی به خودتان دارد. شما در هر صورت نیاز به استفاده از تلفن در شرکت خود خواهید بود. اما این را باید در نظر داشته باشید که تلفن های معمولی، هزینه های بیش تری در دراز مدت برایتان رقم خواهند زد. اما استفاده از یک سانترال، این هزینه ها را به شدت کاهش می دهد. 
خرید و قیمت انواع سانترال ایرانی
اما این که سانترال ایرانی بخرید یا خارجی، می تواند هزینه شرکت شما را تحت تاثیر قرار دهد. شرکت های ایرانی چنین دستگاه هایی را نساخته اند تا شما هزینه بیش تری پرداخت کنید. در حقیقت این دستگاه های بومی، برای کاهش بار اقتصادی کسب و کارها است. این را در نظر داشته باشید که قیمت محصولات خارجی بر حسب دلار تعیین می شود و هر روز تغییر می کند، اما سانترال های ایرانی، برحسب ارز داخلی کشور قیمت مشخصی به خود می گیرند.
به علاوه، این را هم به خاطر بسپارید که قیمت هر محصول، بسته به کیفیت، گارانتی و خدمات پشتیبانی پس از فروش آن تعیین می شود. معمولا هر دستگاه حداقل یک سال گارانتی دارد تا در صورت بروز مشکل در آن، بتوانید به صورت رایگان آن مشکل را حل نمایید. به علاوه، می تواند تا 10 سال هم خدمات پس از فروش داشته باشد. بسته به این که شرکت شما در چه سطحی از وسعت قرار دارد، باید مدل مورد نظر خود را خریداری کنید. برای این که آخرین و بروزترین قیمت این دستگاه ها را بدانید، می توانید با یکی از کارشناسان ما تماس گرفته و راهنمایی لازم جهت خرید هر یک را دریافت نمایید.
پیش تر هم به این موضوع اشاره کردیم که خرید یک سانترال ایرانی یا خارجی بستگی به خودتان دارد. اگر فکر می کنید که سانترال های خارجی کیفیت و امکانات بیش تری در اختیارتان قرار می دهند، این را بدانید که تصور اشتباهی دارید. دستگاه های خارجی هم بسته به این که چه مدلی دارند، امکانات متفاوتی با هم دارند و از نوع ساده تا پیشرفته دسته بندی می شوند. یک سانترال ایرانی می تواند همه این امکانات را با قیمتی به مراتب پایین تر در اختیار شما عزیزان قرار دهد. به عنوان مثال، شما می توانید با خرید یک سانترال فول امکانات ایرانی، هزینه ای حتی کم تر از مدل های ساده خارجی پرداخت کنید.
آیا تمامی سانترال ها ساخت ایران می باشد ؟
بله ، تمامی سانترال های موجود در این صفحه ساخت و تولید ایران می باشد.
خدمات پس از فروش سانترال های ایرانی چگونه است ؟
با توجه به تولید این نوع سانترال ها در ایران و موجود بودن قطعات ، خدمات پس از فروش سانترال های ایرانی در اسرع وقت با کیفیت قابل قبول انجام می شود .
قیمت مرکز تلفن سانترال ایرانی چند است ؟
با توجه به ایرانی بودن محصولات ، قیمت سانترال ایرانی در مقایسه با سانترال های وارداتی بسیار پایین تر می باشد .
آیا امکانات سانترال ساخت ایران در حد سانترال های وارداتی می باشد ؟
در حال حاضر سانترال های تولید ایران امکانات کافی و مورد نیاز مشتریان را دارا می باشند .
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما

آدرس : خیابان آزادی - خیابان بهبودی - کوچه حمید - پلاک 1 - طبقه اول - واحد 1

تلفن : 02166001169    موبایل : 09369899079

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ارتباط سازان رهنما می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح