همین الان با ما چت کنید ...

PGM 8000

این مرکز تلفن بدون توجه به فاصله های جغرافیایی از منظر طراحی، ساختاری کاملاً مخابراتی و صنعتی است و تحت شبکه قرار دارد که می توان گفت به شبکه‌های مخابراتی NGN و زیرساخت‌های IMS که در شبکه مخابراتی ایران در حال انجام است، متصل می شود. این مرکز در زمره مراکز تلفن نسل سوم قرار گرفته و این توانایی وجه تمایز مرکز تلفن PGM- 8000 در بین مراکز مشابه می‌باشد.

دارای قابلیت توسعه دادن دستگاه از پایین ترین ظرفیت تا 15000 پورت
در بستر دیجیتال سیستم امنیت مکالمه را تضمین کرده و مزیت آسانی کار با گوشی های دیجیتال را می دهد
به طور همزمان می توان از چندین میزاپراتوربه تعداد مشترکین دیجیتال وآنالوگ موجود استفاده کرد
امکان ضبط مکالمات مشترکین تا 2500 ساعت
دارای سیستم VOIPVoice Over IP از نوع IP Trunking وIP Telephony
امکان نصب ویابرداشتن کارتهای مشترکین و خطوط شهری در زمان روشن بودن دستگاه ( HOT PLUG)

مقایسه مزایای مرکز تلفن دیجیتال PGM 8000 با مراکز تلفن مشابه

1.    در زمینه سخت افزار و نرم افزار از جمله سوئیچ هایی با گنجایش بالای مخابراتی بر اساس استانداردهای مخابراتی جدید در دنیا ( ITU- T )  سیستمی طراحی شده است.
2.    می توان شماره تماس گیرندگان از داخل وخارج سازمان بروی گوشی تلفن تمام مشترکین داخلی دیجیتال وآنالوگ را منتقل کرد.
3.    دارای قابلیت توسعه دادن دستگاه از پایین ترین ظرفیت تا 15000 پورت است.
4.    این مرکز تلفن این امکان را می دهد که بتوانیم از گوشیهای تلفن دیجیتال برای اپراتوری با امکان مشاهده نام وشماره تماس گیرنده بروی LCD استفاده کرده وهمچنیندارای قابلیت متصل شونده به 4 باکس حافظه 64 کلیدی وامکان استفاده از مجموعه 286 کلیدی را داراست.
5.    در بستر دیجیتال سیستم امنیت مکالمه را تضمین کرده و مزیت آسانی کار با گوشی های دیجیتال را می دهد.
6.    می توان از یک خط تلفن اضافی که مجزا با شماره متفاوت از خروجی گوشی های دیجیتال است، برای یک گوشی تلفن دیگر استفاده کرد و یا اینکه همزمان از دستگاه فکس با گوشی تلفن دیجیتال استفاده نمود.
7.    دارای گوشیهای کامل دیجیتال  مدیریتی پیشرفته درطرحها و مدلهای گوناگون است و می توان  نام وشماره تماس گیرنده روی صفحه نمایش بزرگ LCD مشاهده کرد.
8.     از سیستم INTELLIGENT POWER جهت کنترل هوشمند توان مصرفی در زمان کم باری استفاده کرد، که این امر باعث خنک ماندن مرکز تلفن و نیزبالا رفتن عمر کارتها می شود و اینکه دیگربه فن درطبقات نیاز پیدا نمی کند.
9.    به طور همزمان می توان از چندین میزاپراتوربه تعداد مشترکین دیجیتال وآنالوگ موجود استفاده کرد.
10.    امکان نصب ویابرداشتن کارتهای مشترکین و خطوط شهری در زمان روشن بودن دستگاه ( HOT PLUG) وجود دارد.
11.    در قسمتهای مهم مانند کنترل اصلی و تغذیه سیستم که در زمان ایجاد اشکال در کارتهای فوق مرکز تلفن بدون وقفه به کار خود ادامه می دهد این امکان را فراهم می کند که  از کارتهای دوبل به صورت HOT STANDBY  استفاده شود.
12.    برای تمامی خطوط مشترکین امکان منتقل کردن  تماس های وارده به مقصدهای داخلی و شهری وجود دارد. .
13.    امکان تعریف نرم افزاری شماره های مشترکین داخلی از ۱ رقم تا ۸ رقم حتی به طور ترکیبی وجود دارد.
14.    مشترکین گاهی اوقات می توانند از دستگاه به طول ۷ کیلومترفاصله بگیرند.
15.    می توان در حافظه سیستم مشخصات کامل تماسها به تعداد 2 میلیون رکورد راثبت کرده وهمچنین گزارش مفصل از مکالمات داخلی و شهری بصورت ورودی و خروجی گرفت.
16.    کم بودن تنوع بردها درنتیجه آسانی هنگام کار با سیستم را داراست.
17.    می توان مجموعه بزرگی از قسمت های مختلف سازمانی را با تعریف شاخه ها و زیر شاخه های بسیار متنوع  پوشش داد، که با وجود داشتن اپراتوری خودکار که برای کلیه خطوط شهری ، در صورت درخواست مشتری ( اختیاری ) به طور پیشرفته قابل انجام می باشد.
18.    امکان اختصاص دادن صندوق صوتی به طور ذاتی ( اختیاری ) برای دریافت کردن پیام های صوتی جهت استفاده کلیه مشترکین داخلی تا 10000 ساعت وجود دارد.
19.    دستگاه به طور ذاتی ( اختیاری) دارای سیستم VOIPVoice Over IP از نوع IP Trunking وIP Telephony می باشد.
20.    برای ایجاد مکالمات تصویری مشترکین داخلی می توان  از گوشی های VIDEO PHONE  استفاده کرد.این نمونه مکالمات جدیدترین نوع آن ها در دنیا میباشد . (ارائه گوشی های این شرکت از صفحه نمایشگری هفت اینچی تمام لمسی TOUCH SCREEN ساخته شده است.)
21.    امکان اتصال گوشی های موبایل دارای سیستم عامل ANDROID درون محدوده شبکه ای،به مرکز تلفن وارتباط با خطوط داخلی در صورت استفاده از امکانات VOIP مرکز تلفن .
22.    می توان گفت از حفاظ چند لایه برای ولتاژ و جریان روی کارت های مشترکین داخلی و خطوط شهری بهره برده که این امرموجب مقاومت بالای سیستم در برابر ولتاژها و جریان های ناخواسته می‌شود.
23.     از نمونه های مختلف گوشی شامل دیجیتال، آنالوگ،VIDEO PHONE ،IPPHONE و SOFT PHONE پشتیبانی می شود.
24.    بر اساس اخذ مجوز کتبی از خریدارتوسط کارشناسان مجاز به برنامه ریزی سیستم می توان در حالت درون شبکه ای و برون شبکه ای از راه دور مرکز تلفن را برنامه ریزی کرد.
25.     برای نظارت برعملکرد درست سیستم و گزارش جزئیات کار کرد سیستم، نرم افزاری قرار داده اند.
26.    امکان ضبط مکالمات مشترکین تا 2500 ساعت بصورت ذاتی (اختیاری) که این انتخاب ضبط توسط نرم افزار سیستم از 8 کانال تا 32 کانال بدون نیاز به کابل کشی اضافی و تغییرآن برای ضبط صورت میگیرد و برداشتن فایل های صوتی آن از طریق شبکه امکان پذیر است.
27.    سیستم بدون نیاز به UPS و فقط با اتصال به باتری می تواند در زمان قطع برق به کار خود ادامه دهد به این دلیل که از شارژر سوئیچ مد بهره برده، که این امر دو امتیاز دارد ، امتیاز اول وابسته نبودن کار کرد سیستم به کار لوازم جانبی دیگر(UPS) و امتیاز دوم هزینه خرید دستگاه UPS کاهش می یابد.
28.    برای مراکزی که به شبکه های کابلی مخابرات امکان دسترسی ندارند، می توان تماسی از طریق خطوط GSM شبکه موبایل کشوری (اختیاری) برقرار کرد.
29.    مشترکین می توانند از آوای پیشواز ( اختیاری ) تا   10000 نوع موزیک استفاده کنند.
30.    از استحکام بسیار بالایی در بدنه و همچنین قطعات داخلی دستگاه و پوشش رنگ الکترواستاتیک(ضد خش و ضد مغناطیس) برخوردار است.
31.    تمامی  قطعات و بردها تامین کرده و ضمانت کالا و خدمات در کل کشوروبصورت وسیع ازتاریخ خرید دستگاه مدت زمان 10 سال را می دهد.
32.      گارانتی مراکز تلفن در سراسر ایران یکساله ارائه شده است.
33.     خدمات تلفنی در سراسر ایران بصورت ۲۴ ساعته ارائه می گردد.

ابعاد دستگاه PGM-8000

(H x W x D): 49 cm (19 In)  x  ۲۲ cm (5 U)  x  ۳۰ cm

 

ارسال نظر / پرسش در مورد PGM 8000
CAPTCHA
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما

آدرس : خیابان آزادی - خیابان بهبودی - کوچه حمید - پلاک 1 - طبقه اول - واحد 1

تلفن : 02166001169    موبایل : 09369899079

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ارتباط سازان رهنما می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح