همین الان با ما چت کنید ...

سانترال (PGM) ماهان + قیمت و خدمات عالی

آیا می دانید سانترال PGM ماهان چگونه است؟ آیا می دانید سانترال ماهان چه ویژگی هایی دارد؟ آیا از خود سانترال شناخت کافی دارید؟ چنانچه مشتاق به کسب اطلاع در این زمینه هستید، با ما تا انتهای این مطلب همراه بمانید. سانترال به صورت کلی به دستگاهی گفته می شود که امکان برقراری تماس تلفنی میان کارمندان یک مجموعه را فراهم می سازد و از طریق این دستگاه، سازمان های مختلف می توانند که چندین خطوط داخلی را به تلفن شهری متصل کنند و در راستای اهداف مختلف از آن بهره مند گردند. سانترال در واقع به عنوان مرکز تلفن نیز شناخته می شود که در صورت عدم وجود آن، مشکلات بسیار زیادی در برقراری ارتباط با مشتری و یا ارتباطات درون سازمانی به وجود می آید.  این دستگاه از انواع مختلفی برخوردار است و در مدل های متنوعی تولید می شود که سانترال (PGM) ماهان یکی از انواع انها محسوب می شود.

سانترال (PGM) ماهان چگونه است؟

سانترال PGM ماهان به صورت کلی به مرکز تلفنی گفته می شود که به واسطه مجموعه ماهان تولید شده باشد و در واقع ماهان نام برند این دستگاه مرکز تلفن است که امکان تهیه آن در انواع مختلف در کشور ما وجود دارد و به راحتی در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.

انواع سانترال (PGM) ماهان چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

مجموعه ماهان انواع سانترال های PGM خود را به صورت زیر ارائه داده است:
سانترال و یا مرکز تلفن 4000 PGM : این سیستم که در گروه سرویس های ارائه دهنده VOIP از نسل سوم قرار دارد، به صورت IP BASE است و از ظرفیتی در حدود 64 خط برخوردار است. سانترال (PGM) ماهان از نوع 4000 از ابعاد بسیار مناسبی برخوردار است که به راحتی می توان آن را در گوشه ای از سازمان بدون ایجاد مزاحمت قرار داد؛ از طرف دیگر وزن این دستگاه نیز بسیار کم است و به راحتی می توان آن را جا به جا نمود. شکل ظاهری این دستگاه شبیه به دستگاه های گیرنده دیجیتال تلویزیون است و از نظر ظاهری شرایط بسیار ایده آلی دارد و برای استفاده در شرکت های معمولی گزینه مناسبی است. سانترال و یا مرکز تلفن 8000PGM : سانترال و یا مرکز تلفن 8000PGM در مقایسه با مدل قبلی از حجم بیشتری برخوردار است و از نظر ظاهری شبیه به کیس کامپیوتر است؛ این نوع سانترال PGM  اکثرا برای سازمان های مخابراتی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و میتوان آن را به شبکه های مخابراتی نیز متصل کرد. سانترال 8000PGM از ویژگی های بسیار مهمی برخوردار است و می تواند امنیت مکالمه را تامین کند و استفاده از تلفن های دیجیتالی باعث می شود که کار کردن با این سانترال بسیار آسان شود. این دستگاه از قابلیت توسعه بسیار زیادی برخوردار است و می توان ظرفیت آن را تا 15 هزار پورت افزایش داد. علاوه بر آن سانترال 8000 این امکان را به وجود می آورد که مکالمات به میزان 2500 ساعت ضبط شوند.

سایر تجهیزات PGM ماهان

مجموعه ماهان علاوه بر اینکه مرکز تلفن و یا سانترال را تولید کرده است و در اختیار مردم قرار داده است، تجهیزات دیگری را نیز تولید می کند که این تجهیزات عبارتند از:
گوشی دیجیتال: گوشی دیجیتالی DK PHONES یکی از بهترین انتخاب ها در خصوص استفاده از سانترال (PGM) ماهان است که از داخلی های بسیار زیادی برخوردار است و آن را میتوان در مجموعه های بسیار بزرگ مورد استفاده قرار داد تا از قابلیت برقراری ارتباط داخلی آن به واسطه سانترال استفاده کرد. این گوشی دیجیتال مجهز به 30 کلید دسترسی آسان است و یک صفحه  LCD بزرگ دارد. در داخل دفترچه تلفن این گوشی میتوانید بیشتر از 500 شماره را ذخیره سازی کنید و یا سیستم تلفن را بر روی جواب دهی اتوماتیک تنظیم نمایید. برای اتصال این گوشی به سانترال از یک زوج سیم استفاده می شود در حالی که برای اتصال آن به گوشی های انالوگ فقط یک خروجی مورد نیاز است.
 
تلفن IP VIDEO مدل PGM: تلفن IP VIDEO یک تلفن با قابلیت های بسیار مختلف است که از جمله مهم ترین قابلیت های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:
هدایت کردن مکالمات
انتظار مکالمه
پست صوتی
امکان برنامه ریزی از طریق شبکه
صفحه نمایش بزرگ لمسی
امکان تنظیم نوع زنگ
برخوردار بودن از BLACK LIST 
لازم به ذکر است که این تلفن را میتوان به گوشی و یا سیستم های جانبی متصل کرد و تصاویر را بین انها انتقال داد. از دیگر ویژگی های مهم این تلفن نیز امکان برقراری ارتباط با سانترال PGM  به صورت اتوماتیک است که این ویژگی بسیار حائز اهمیت است و باعث می شود تا تلفن IP VIDEO گزینه مناسبی برای استفاده از سانترال (PGM) ماهان باشد. سانترال (PGM) ماهان را می توانید در کنار سایر تجهیزات آن مورد استفاده قرار دهید و از خدمات مورد نیاز بهره مند گردید؛ برای خرید این دستگاه سانترال از متخصصین فعال و با تجربه در این زمینه مشورت بگیرید تا برای استفاده از مرکز تلفن انتخاب صحیحی داشته باشید.
سانترال PGM ماهان ساخت کدام کشور می باشد ؟
سانترال PGM ماهان ساخت ایران می باشد .
شماره تلفن برای خرید و مشاوره در مورد سانترال PGM ماهان چه شماره هایی می باشد ؟
برای خرید و مشاوره سانترال PGM ماهان با شماره 09369899079 تماس بگیرید .
مدل های مختلف سانترال PGM ماهان کدامند ؟
در حال حاضر 2 مدل 4000 PGM و 8000 PGM موجود می باشند .
از سانترال در چه مکان هایی استفاده می شود ؟
در اداره ها ، بیمارستان ، کارخانه ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد و
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما

آدرس : خیابان آزادی - خیابان بهبودی - کوچه حمید - پلاک 1 - طبقه اول - واحد 1

تلفن : 02166001169    موبایل : 09369899079

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ارتباط سازان رهنما می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح