همین الان با ما چت کنید ...

ویدئو کنفرانس با عالی ترین قیمت و کیفیت + مرجع کامل

ویدئو کنفرانس محبوب ترین فناوری آنلاین در بازار است. انواع مختلفی از سیستم های ویدئو کنفرانس وجود دارد که برای مناطق مختلف در بازار مناسب هستند. بسته به نیاز شما، انتخاب بهترین سیستم ویدئو کنفرانس ممکن است به شما در رسیدن به هدفتان کمک کند. بیایید نگاهی به انواع مختلف سیستم های ویدئو کنفرانس بیندازیم.

انواع سیستم های ویدئو کنفرانس و ویژگی های آنها

انواع مختلفی از سیستم های کنفرانس از راه دور وجود دارد که برای مناطق مختلف در بازار مناسب هستند. بسته به نیاز شما، انتخاب بهترین فناوری کنفرانس از راه دور ممکن است به شما در دستیابی به هدفتان کمک کند. از آنجایی که استفاده از فناوری روز به روز ساده‌تر می‌شود، ادغام کنفرانس آنلاین در زندگی روزمره و کاری شما آسان‌تر از همیشه است. کنفرانس آنلاین به شما این شانس را می دهد که بتوانید تجارت خود را خارج از دفتر خود ادامه دهید. انواع مختلفی از سیستم های کنفرانس آنلاین وجود دارد که برای مناطق مختلف در بازار مناسب هستند. بسته به نیاز شما، انتخاب بهترین فناوری کنفرانس آنلاین ممکن است به شما کمک کند تا به هدف خود برسید.

انواع سیستم های ویدئو کنفرانس

ویدئو کنفرانس محبوب ترین فناوری آنلاین در بازار است. انواع مختلفی از سیستم های ویدئو کنفرانس با ویژگی های مختلف برای استفاده در موقعیت ها و اهداف مختلف وجود دارد.
بیایید نگاهی به انواع مختلف سیستم های ویدئو کنفرانس بیندازیم.
1. سیستم کنفرانس ویدئویی Telepresence
هدف اصلی از طراحی تله حضور، گرد هم آوردن مشتری و کارمند تجارت است، حتی آنها از نظر فیزیکی در یک اتاق نیستند. با کمک تجهیزاتی مانند یک نمایشگر بزرگ و یک دوربین در سطح چشم، میزبانی یک جلسه آنلاین امکان پذیر است. Telepresence حضور شما را به یک مکان آنلاین منتقل می کند. در نتیجه تنظیم کنفرانس ویدیویی Telepresence، همه شرکت کنندگان جلسه آنلاین در یک اتاق هستند و دور یک میز می نشینند که از نظر فیزیکی در یک مکان قرار دارند.
شرکت‌کنندگان با استفاده از کنفرانس ویدیویی از راه دور، یک جلسه واقعی را تجربه می‌کنند. کیفیت ویدیو و تماس به اندازه کافی خوب است تا از هرگونه حواس پرتی در طول جلسه جلوگیری کند.
با توجه به مزایای متعدد آن، هزینه سیستم کنفرانس ویدئویی از راه دور بسیار پرهزینه است. شرکت ها با در نظر گرفتن مزایای آن از کیفیت تماس و تجربه واقعی، صدها هزار دلار در سیستم های حضور از راه دور سرمایه گذاری می کنند.
2. سیستم ویدئو کنفرانس یکپارچه
سیستم کنفرانس ویدئویی یکپارچه، یک محیط دیجیتالی ایجاد می کند که با اطمینان از کیفیت ارتباط ویدیویی و صوتی، ارتباط بین شرکت کنندگان را امکان پذیر می کند.
گروه ها معمولا از سیستم یکپارچه کنفرانس ویدئویی استفاده می کنند. همچنین نیاز به تنظیمی مانند سیستم حضور دوردست شامل دوربین، نمایشگر و ویدیوی جانبی دارد. این شامل تمام سخت افزار و کدک است. از آنجایی که دارای تجهیزات است، تغییر مکان تنظیم بین اتاق ها دشوار است.
 
کیفیت بالایی از ویدیو و صدا تا 4K Ultra HD را امکان پذیر می کند. همچنین محتوای جلسه را ایمن می کند. اشتراک گذاری صفحه نمایش و اشتراک گذاری مطالب دو مورد از ویژگی های مفید آن است. در مقایسه با سیستم کنفرانس ویدیویی Telepresence، بسیار ارزانتر است. اما نیاز به تجهیزات مستلزم مقدار مناسبی از سرمایه گذاری است.
سیستم های کنفرانس ویدئویی یکپارچه برای کنفرانس های کلاس و هیئت مدیره مفید است. استفاده از یک سیستم یکپارچه می تواند هنگام ملاقات با تعداد بیشتری از شرکت کنندگان مفید باشد.
3. سیستم ویدئو کنفرانس رومیزی
یکی از محبوب ترین سیستم های ویدئو کنفرانس، سیستم کنفرانس ویدئویی رومیزی است. به طور کلی برای جلسات شخصی و جلسات اداری سریع استفاده می شود. این در واقع یک سیستم ویدئو کنفرانس سنتی است. تمام سخت افزارها و نرم افزارهای مورد نیاز برای کنفرانس ویدئویی بر روی یک کامپیوتر رومیزی نصب شده است. به اتاق جلسه با مانیتور و دوربین فیلمبرداری نیاز ندارد.
این امکان برقراری ارتباط بین میزبان و شرکت کنندگان را برای مدت کوتاهی فراهم می کند. از هزینه سفر برای جلسات جلوگیری می کند و همچنین در زمان صرفه جویی می کند.
دو گزینه برای تنظیم سیستم وجود دارد: یک نرم افزار روی دسکتاپ یا یک کدک سخت افزاری. با استفاده از یکی از آنها، می توانید از سیستم کنفرانس ویدئویی رومیزی در رایانه رومیزی خود استفاده کنید.
4. سیستم ویدئو کنفرانس مبتنی بر خدمات
بیشتر اوقات، ارائه دهنده با راه اندازی شبکه سروکار دارد. با این روش، شما مسئولیت کمتری دارید. این مسئولیت ارائه دهنده است که همه مشکلات فنی را در نظر می گیرد. هیچ گونه حواس‌پرتی فنی وجود نخواهد داشت که نیاز به رفع آن در هنگام حضور در جلسه داشته باشید. جلسه شما کارآمد و موثر از همیشه خواهد بود.

اهمیت انتخاب سیستم ویدئو کنفرانس مناسب

فناوری کنفرانس ویدئویی توسط بسیاری از بخش ها و مناطق مختلف که همگی نیازها و اهداف متفاوتی از استفاده از کنفرانس ویدئویی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. هنگام انتخاب فناوری کنفرانس آنلاین، مشخص کردن درست هدف شما بسیار مهم است. همه شرکت های این بخش در یک مسابقه هستند. به خصوص، در شرایط مدیریت اضطراری مانند یک بیماری همه گیر که در آن زندگی می کنیم، رقابت ممکن است خیلی شدید باشد. اطمینان از تداوم کسب و کار برای موفقیت شرکت بسیار مهم است. ارزیابی هر یک از فناوری های کنفرانس آنلاین با تجزیه و تحلیل قابلیت ها و ویژگی های آنها شروع خوبی است. پس از تصمیم گیری بین وب و کنفرانس ویدیویی برای استفاده، می توانید در مورد انواع آنها تصمیم بگیرید. قبل از اینکه تصمیم بگیرید از یک سیستم کنفرانس آنلاین خاص برای تجارت خود استفاده کنید، ممکن است تصمیم هوشمندانه ای برای برنامه ریزی سرمایه گذاری باشد. بسته به نوع سیستم کنفرانس آنلاین، راه اندازی تجهیزات آن و استفاده از آن می تواند پرهزینه باشد. استفاده از یک سیستم کنفرانس آنلاین مقرون به صرفه برای پس انداز شما برای آینده کسب و کار شما سودمند خواهد بود.
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما

آدرس : خیابان آزادی - خیابان بهبودی - کوچه حمید - پلاک 1 - طبقه اول - واحد 1

تلفن : 02166001169    موبایل : 09369899079

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ارتباط سازان رهنما می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح