همین الان با ما چت کنید ...

پکیج تقویت کننده آنتن موبایل سه باند سفید ( بدون کابل )

مشکل آنتن دهی ضعیف تلفن همراه یا عدم وجود سیگنال از دغدغه های بسیاری در مردم در عصر امروز می باشد . آنتن دهی در محل کار و جاهایی تلفن همراه که مسافت بیشتری را سیگنال دهی کند نیز شما را نیازمند یک تقویت کننده سیگنال موبایل یا همان ریپیتر موبایل می کند. گروه ارتباط سازان رهنما برای رفع این مشکل پکیج تقویت کننده آنتن موبایل سه باند سفید را طراحی کرده اند که در ادامه این مقاله به آن بیشتر میپردازیم. دستگاه های تقویت آنتن یا ریپیترهای سیگنال بیشتر در مصارف خانگی، اداری مثل جلسات و دفاتر، هتل ها، بیمارستان ها و هر مکانی که محدوده سیگنال دهی قوی نیاز داشته باشد، به کار برده می شوند. این دستگاه ها با انواع ۱ تا ۴۰ ولتی در بازار به فروش می رسند که اگر در فضای کوچک استفاده شود بوستر و اگر در فضای وسیع استفاده شود، به آن ریپیتر می گویند. این محصول از لحاظ قدرت 17 دی.بی می باشد و مناسب فضاهای زیر 300 متر است.

پکیج تقویت کننده آنتن موبایل دو باند سفید

پکیج تقویت کننده آنتن موبایل سه باند سفید که  توسط گروه ارتباط سازان رهنما طراحی شده است، شامل یک آنتن پنلی بیرونی فرستنده ، یک آنتن داخلی ۳۶۰ درجه قارچی  یا گیرنده، یک ریپیتر یا همان دستگاه تقویت کننده سیگنال تلفن همراه، آداپتور و کتابچه راهنما و بدون کابل می باشد. این پکیج معمولا در فضاهای زیر ۳۰۰ متر مربع به کار برده می شود و می تواند به طور همزمان ۱۰ الی ۲۵ کاربر را پشتیبانی کند. 
 

کاربرد دستگاه های تقویت آنتن

دستگاه های تقویت آنتن یا ریپیترهای سیگنال بیشتر در مصارف خانگی، اداری مثل جلسات و دفاتر، هتل ها، بیمارستان ها و هر مکانی که محدوده سیگنال دهی قوی نیاز داشته باشد، به کار برده می شوند. این دستگاه ها با انواع ۱ تا ۴۰ ولتی در بازار به فروش می رسند که اگر در فضای کوچک استفاده شود بوستر و اگر در فضای وسیع استفاده شود، به آن ریپیتر می گویند. با استفاده از دستگاه های ریپیتر سیگنال، می توانید کیفیت تماس بهتر و نویز کمتری در سیگنال دهی تلفن همراه خود شاهد باشید. این دستگاه به همراه سایز اجزای مورد نیاز برای تقویت سیگنال موبایل، در پکیج تقویت کننده آنتن موبایل سه باند سفید به فروش می رسد که در ادامه به آن می پردازیم. 

ارسال نظر / پرسش در مورد پکیج تقویت کننده آنتن موبایل سه باند سفید ( بدون کابل )
CAPTCHA
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما

آدرس : خیابان آزادی - خیابان بهبودی - کوچه حمید - پلاک 1 - طبقه اول - واحد 1

تلفن : 02166001169    موبایل : 09369899079

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ارتباط سازان رهنما می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح