همین الان با ما چت کنید ...

تقویت کننده موبایل و ریپیتر موبایل + قیمت و کیفیت عالی 1402

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری دستگاه های تولید شده اند که قادر به برطرف کردن نیازهای افراد هستند و یکی از این دستگاه ها تقویت آنتن موبایل می باشد‌. تقویت کننده موبایل و ریپیتر موبایل یک دستگاهی است که می‌ تواند آنتن گوشی های تلفن همراه را افزایش دهد و هدف آن تقویت سیگنال موبایل می باشد. در حقیقت دستگاه تقویت آنتن موبایل سیگنال موبایل را بر امواج استاندارد تقویت کرده و در مناطقی که سرعت آنتن دهی ضعیف بوده قابل استفاده است. تقویت کننده آنتن موبایل انواع مختلفی دارد که در انواع تک باند، دو باند و سه باند تولید شده است. تقویت کننده موبایل تک باند توسط اپراتورهای همراه اول و ایرانسل در مکان هایی که سیگنال کمتری دارند استفاده می شود تا قدرت آنتن دهی در حاشیه شهر و روستا ها و سایر نقاطی که از سیگنال ضعیف و کمتر برخوردار هستند را افزایش دهد.البته تقویت کننده موبایل (ریپیتر) بر اساس گین، توان و تعداد باند فرکانسی تعیین بندی می شوند. در مناطق بیرون شهر برای پوشش آنتن دهی کانکس ها تقویت کننده آنتن موبایل تک باند گزینه مناسب هستند. تقویت کننده های دو باند به کاربران این اجازه را می دهند تا بتوانند مکالمه با وضوح بالا و سالم داشته باشند.

تقویت کننده موبایل و ریپیتر چیست ؟

در مناطقی از کشور که سیگنال موبایل به شکل دو باند سرویس ارائه می دهد می توان از تقویت کننده موبایل (ریپیتر) دو باند برای تقویت سیگنال موبایل استفاده کرد اما اگر در این مناطق از دستگاه تقویت کننده آنتن تک باند استفاده شود مکالمه تلفنی به شدت ضعیف و دچار اختلال سیگنال می شود. برای مناطق اداری و فروشگاهی، تجاری، مسکونی باید از دستگاه تقویت کننده آنتن گوشی سه باند استفاده شود. دستگاه تقویت کننده سه باند قادر به پشتیبانی از تمام اپراتورهای کشور بوده و می‌ تواند تمام اپراتورها مانند رایتل ایرانسل و همراه اول را به طور همزمان پشتیبانی کند. تقویت کننده موبایل (ریپیتر) سرعت اینترنت تلفن همراه را در پروتکل های جدید می افزاید و قدرت سیگنال های تری جی به فورجی را افزایش دهد.

 تقویت کننده موبایل و ریپیتر چیست ؟

از تقویت کننده آنتن دهی موبایل سه باند می توان در ارتفاعات بلند نیز مانند کوه ها، برج ها، تپه ها برای افزایش آنتن دهی استفاده کرد. در واقع این نوع تقویت کننده های موبایل بهترین گزینه برای فضای بزرگ هستند. امروزه با استفاده گسترده از تقویت کننده آنتن موبایل در روستا ها و شهر ها ارتباطات پیشرفت قابل قبولی داشته است. با توجه به استفاده گسترده از تقویت کننده های موبایل مخاطبان زیادی جذب این محصول شده اند. 

خرید تقویت کننده انتن موبایل

از آنجایی که در عصر تکنولوژی اهمیت ارتباطات افزایش یافته است باید به منظور رفع کمبود و اختلالات آنتن موبایل در محیط زندگی یا محیط کاری چاره ای اندیشید. در واقع ارزان ترین راه برای تقویت سیگنال های ضعیف در مناطق مختلف استفاده از تقویت کننده موبایل (ریپیتر) می باشد. یکی از مرسوم ترین روش ها برای تقویت اینترنت و پوشش دهی آنتن خرید تقویت کننده موبایل (ریپیتر) است. با خرید و نصب این دستگاه می توانید آنتن دهی تلفن همراه را افزایش دهید همچنین این دستگاه از اینترنت 3g و 5g پشتیبانی می کند.

 ریپیتر

با خرید تقویت کننده موبایل (ریپیتر) دیگر مشکل ضعیف شدن آنتن را ندارید، چرا که این دستگاه می تواند از تعداد متعددی از دستگاه های که به سیم کارت متصل می شوند پشتیبانی کند و شفافیت صدا را در حین مکالمه بالا ببرد. علاوه بر آن داده اینترنت و انتقال پیامک را سرعت می بخشد. در حقیقت با پرداخت مبلغی مقرون به صرفه تمام کاربران بدون محدودیت می توانند از این دستگاه استفاده کنند. این محصول در نقاط کور نیز آنتن دهی را پوشش می دهد و حتی در نقاطی که پوشش مناسبی ندارند نیز سرعت آنتن دهی را افزایش می دهد.

قیمت تقویت کننده آنتن

این محصول در مقایسه با مزایای خاص و منحصر به فردی که دارد مانند تقویت آنتن در محل کار و خانه و زیر زمین، آنتن دهی در جاده و معادن و خارج شهر، تقویت آنتن در روستا ها، تقویت آنتن اپراتور های ایرانی و تقویت پروتکل های اینترنت تلفن همراه قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارد. در تعیین قیمت دستگاه های تقویت سیگنال و عوامل مختلفی از جمله خدماتی که ارائه می دهند، پوشش مقدار باند ها و اندازه منطقه‌ ای که دستگاه تحت پوشش قرار می دهد و توان خروجی آن دخیل هستند. 
  تقویت کننده انتن موبایل
اگر آنتن موبایل شما ضعیف باشد در کارهای روزمره و حتی کار های مربوط به شغل و کسب و کارتان دچار مشکل می شوید و در نتیجه به صورت ناخواسته خسارت‌ های زیادی به کسب و کار شما وارد می شود. ممکن است محیط کاری شما در منطقه واقع شده باشد که سیگنال موبایل بسیار ضعیف باشد مانند معادن یا مناطق خارج از شهر که در این مکان ها در دسترس نبودن آنتن می تواند برای شما به یک مشکل بزرگ تبدیل شود. در واقع از قابل دسترس ترین راه ها به منظور تقویت آنتن موبایل خرید تقویت کننده موبایل (ریپیتر) است. برای اطلاع از قیمت ریپیتر موبایل و دستگاه تقویت آنتن موبایل با ما تماس بگیرید .

تقویت آنتن موبایل در روستا

در صورتی که در روستا زندگی می کنید و مشکل افت آنتن موبایل دارید ، می توانید از ریپیتر برای تقویت آنتن موبایل در روستا استفاده نمایید . کارشناسان ما آماده هستند تا به صورت رایگان به سئوالات شما در این زمینه پاسخ دهند .

 تقویت آنتن موبایل در روستا

ریپیتر موبایل چیست ؟
دستگاهی می باشد که به رفع کمبود و اختلالات آنتن موبایل در محیط زندگی یا محیط کاری کمک می کند .
شماره تلفن برای خرید و مشاوره در مورد ریپیتر موبایل چه شماره هایی می باشد ؟
جهت خرید و مشاوره با شماره 09369899079 تماس بگیرید .
آیا در روستا نیز می توان از ریپیتر استفاده کرد ؟
بله ، یکی از بیشترین استفاده از تقویت کننده های موبایل در روستا ها می باشد .
قیمت ریپیتر موبایل چند است ؟
قیمت ریپیتر موبایل با توجه به مدل و امکانات آن متغیر می باشد .
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما

آدرس : خیابان آزادی - خیابان بهبودی - کوچه حمید - پلاک 1 - طبقه اول - واحد 1

تلفن : 02166001169    موبایل : 09369899079

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ارتباط سازان رهنما می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح