همین الان با ما چت کنید ...

پکیج تقویت کننده آنتن موبایل سه باند طلایی (بدون کابل )

یکی از دغدغه هایی که در دنیای امروز و افزایش استفاده از تلفن های همراه برای اکثر مردم وجود دارد، وجود و عدم وجود سیگنال، یا سیگنال های ضعیف می باشد. در این مقاله در ارتباط با محصول پکیج تقویت کننده آنتن موبایل سه باند طلایی بدون کابل و اجزای تشکیل دهنده آن صحبت می کنیم.
پکیج تقویت کننده آنتن موبایل سه باند طلایی (بدون کابل) برای تقویت سیگنال آنتن موبایل شما استفاده میشود. این پکیج با وجود آنتن داخلی ۳۶۰ درجه قارچی و آنتن بیرونی یا خارجی پنلی باعث می شود سیگنال تلفن همراه شما تا مقصد دورتری را پشتیبانی کند. این پکیج می توانید مشکلات سیگنال دهی موبایل در مساحت های حداکثر ۳۰۰ متر مربع را سازماندهی کند و در سایت ارتباط سازان رهنما با قیمتی مناسب و به صرفه نسبت به خرید هر محصول به طور جداگانه، به فروش می رسد.

آنتن بیرونی و آنتن داخلی چیست؟

تنها تفاوت آنتن داخلی و خارجی در محل نصب آن است.  آنتن داخلی در دستگاه تعبیه شده است.  آنتن خارجی را می توان در یک مکان از راه دور نصب کرد. آنتن با استفاده از کیت هندزفری  قابل نصب که همراه با آداپتور آنتن خارجی است، ارائه می شود. می توانید اکثر تلفن ها را به یک آنتن خارجی متصل کنید و اتصال به آنتن داخلی نیز برای همه تلفن های همراه ممکن است. همچنین  برای اتصال آنتن خارجی به تلفن همراه خود، می توانید یک آداپتور آنتن خارجی خریداری کنید که به شما امکان می دهد آنتن را مستقیماً به تلفن خود وصل کنید. البته خرید پکیج تقویت کننده آنتن موبایل که شامل تمامی قطعات لازم می باشد، مقرون به صرفه تر از خرید جداگانه المنت ها میباشد. 

ارسال نظر / پرسش در مورد پکیج تقویت کننده آنتن موبایل سه باند طلایی (بدون کابل )
CAPTCHA
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما

آدرس : خیابان آزادی - خیابان بهبودی - کوچه حمید - پلاک 1 - طبقه اول - واحد 1

تلفن : 02166001169    موبایل : 09369899079

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ارتباط سازان رهنما می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح